بازدید روز سوم (چین)

بازدید روز سوم 93/09/19

 
دومین نشست هیئت مدیره با حضور در کمپانی goose با مدیریت آقای سیلوا و مدیران بخش فروش واموربین الملل برگزار گردید و سازمان صنایع و پیشتازان نیازهای خود را در قالب خرید SKD و خرید کلی مطرح نمودند و منتج این جلسه قرار شد توسط آقای زارعی شریک تجاری مجموعه پیشتازان پیگیری شود . هم چنین این مجموعه با 500 کادر فنی و برنامه نویس آمادگی خود را جهت طراحی و کدینگ برنامه های کاربردی app برای مدارس پیشتازان اعلام نمودند.
 
سومين روز از بازديد هيئت مديره به بازديد از خط توليد تبلتهاي دانش آموزي در كارخانهcube اختصاص يافت آقاي مهندس mykie مدير فروش ضــمن تشريح پروسه توليد تبلتهاي اندرويد وwin tab  قابليتهاي تبلتهاي توليد شده در بازار چين را بيان نمودندشايان توجه است كه بيش از يكميليون از تبلتهاي اين كارخانه در بازاركشور چين طي امسال بفروش رفته.
 
هيئت مديره پس از بازديد با خانم alma مديرعامل اين كمپاني به بحث و تبادل نظر پرداختند و مقرر شد نمونه هايي از محصولات ابن كمپاني جهت تست در اختيار سازمان صنايع آموزشی قرار گيرد تا در صورت توافق سفارشات مربوطه داده شود
دومين ديدار در سومين روز اقامت به مذاكره با شركاي تجاري سازمان صنايع اختصاص يافت.اين مذاكره كه با حضور آقايان آندرو مدير فروش و آقاي لي يو مدير فروش برون مرزي برگزار شد سازمان صنايع ضمن افزايش سقف خريد خود خواستار فروش انحصاري محصولات ويدئو پرژكتور اين سازمان شد كه  بر روي فروش دو تا از محصولات اين كمپاني توسط سازمان صنايع دو كشور طرفين به اتفاق نظر رسيدند. اين سازمان همچنين درخواست خود را مبني بر ساخت و تكميل پرژكتورهاي قابل حمل جيبي پيگيري نمود كه نمونه پايلوت آن نيز براي حاضرين رونمايي گرديد.